Descriere
Wellpoint DT-3000-Plus este un dezactivator pentru etichete antifurt autocolante (flexibile), conceput pentru fluxuri rapide la casa de marcat. Foloseศte tehnologie RF cu frecvenศฤ de operare 8.2 MHz (interval de dezactivare digitalฤ ireversibilฤ 7,4โ9 MHz) ศi poate dezactiva etichetele de la o distanศฤ de 25โ35 cm, fฤrฤ operaศiuni complicate.
Datoritฤ vitezei de pรขnฤ la 120 buc./minut, DT-3000-Plus reduce timpii la casฤ ศi minimizeazฤ erorile operatorului. Designul clasic din sticlฤ ศi plastic se integreazฤ uศor รฎn zona POS, iar montajul este flexibil:
-
รฎncastrat (decupat รฎn blat),
-
lipit pe blat,
-
sau lipit sub blat (dacฤ blatul nu este metalic ศi are grosime pรขnฤ la 2โ3 cm, fฤrฤ decupare).
Recomandat pentru supermarketuri, dar ศi pentru magazine mici ศi medii: รฎmbrฤcฤminte, รฎncฤlศฤminte, librฤrii etc.
Tabel specificaศii
| Specificaศie | Detaliu |
|---|---|
| Producฤtor / Brand | Wellpoint |
| Model | DT-3000-Plus |
| Cod produs | DT-3000-PLUS |
| Tip | Dezactivator etichete antifurt autocolante (RF) |
| Dezactivare digitalฤ ireversibilฤ | 7,4 โ 9 MHz |
| Frecvenศฤ de operare | 8,2 MHz |
| Distanศฤ dezactivare | 25 โ 35 cm |
| Vitezฤ dezactivare | pรขnฤ la 120 buc./minut |
| Consum | 3 W |
| Alimentare | 220/230 V |
| Dimensiuni | 240 ร 240 ร 20 mm |
| Material | plastic / sticlฤ |
| Montaj | รฎncastrat / pe blat / sub blat (condiศionat) |
| Duratฤ de viaศฤ | ridicatฤ |
| Garanศie | 24 luni |
Pachetul conศine
- Dezactivator etichete autocolante Wellpoint DT-3000-Plus
- Fiศฤ tehnicฤ




Recenzii
Nu existฤ recenzii pรขnฤ acum.